+372 640 8969

Juhend tellimiseks

Tellimine

• Vali välja meelepärased tooted ning vajuta nupule “TELLI”. Ostukorvis on võimalik tellitavate kaupade koguseid muuta ja tooteid eemaldada. Kui oled kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud, kliki nupule “KINNITA TELLIMUS”.
• Täida kõik kohustuslikud väljad, vali sobiv kauba üleandmisviis, kontrolli veelkord, et soovitud tellimuses on kõik andmed õiged ning seejärel vajuta nupule “KINNITA TELLIMUS”. 
• Kaupa on võimalik tellida koju või töökohta - ise ei pea saadetisele järgi minema, selleks tulebki edastada õige kättesaamise aadress.

Maksmine

• Soovitud kauba eest saad tasuda Sinu e-maili peale saadetud ettemaksuarve alusel SEB panka.
• Arve palume tasuda 100%-lise ettemaksuna, millele järgneb kaupade pakkimine.
• Ettemaksuarvel on ära toodud nii tellitud tooted kui ka Sinu kontaktandmed, samuti on ära toodud nii AS Gastrolink andmed ja SEB pangakonto, kuhu saab makse sooritada.
• Peale ettemaksuarve tasumist saadetakse Sinu e-postile arve koopia, mis annab märku ka sellest, et kaup on üleandmiseks valmis.

Tarneaeg ja kauba üleandmine 

• Keskmine tellimuse täitmise aeg, kui kaup laos olemas, on 2-5 päeva jooksul. Juhul, kui kaup on laos lõppenud või kui tegemist on kaubaga, mida on vaja tehasest tellida, siis tarneaeg olenevalt tootest on 3-6-8 nädalat.
• Kaupa on võimalik kätte saada kolmel erineval viisil:
- AS Gastrolink laost, mis asub aadressil: Peterburi tee 49, Tallinn. Kontakt inimesteks laos on Lauri ja Margus, kes pakendatud kauba teile kokkulepitud ajal üle annavad. 
- Pakiautomaadi teenuse kasutamine. Tellides kauba pakiautomaati, lisandub arvele pakiautomaadi teenuse summa. Suurused/hinnad: S - 2,60€*, M - 3,24€*, L - 4,24€*
* Hindadele lisandub käibemaks
- Kullerteenuse kasutamine. Tellides kauba kulleriga, lisandub arvele veel teenuse summa ning kuller hakkab liikuma siis, kui ettemaks koos kullerteenusega on tasutud. Kuller jõuab sinuni 2-3 tööpäeva jooksul. 

Kullerteenuse hinnad:

Kaal kg                       Hind/ EUR
- kaal kuni 1kg                     6,53€*
- kaal 1-3kg                          6,70€*
- kaal 3-5kg                          6,94€*
- kaal 5-10kg                        8,66€*
- kaal 10-15kg                      9,88€*
- kaal 15-20kg                    11,11€*
- kaal 20-25kg                    12,33€*
- kaal 25-30kg                    13,57€*
- kaal 30-50kg                    17,33€*

* Hindadele lisandub käibemaks

• Kauba üleandmisest helistatakse saajale ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise päev ning kellajavahemik. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral hoiustatakse saadetist saaja elukohajärgses postiasutuses 7 kalendripäeva ning sellest teavitatakse klienti: teate jätmisega postkasti, sms- või e-maili teel.
• Kaup antakse kliendile üle allkirja vastu - fikseeritakse, kellele saadetis väljastati.
• Kauba kättesaamisel avada kaup koheselt ning kontrollida kauba seisukorda (terve/katki). 
• Kauba purunemise puhul pretentsioon esitada koheselt kullerile.

Kauba tagastamine

• Sul on õigus kaup mittesobivuse korral tagastada 14 päeva jooksul, eeldusel, et kaup on vigastamata ning originaalpakendis. Eelnevalt palume sellest meile teada anda e-maili aadressil: info@gastrolink.eu. Kirjas peavad olema ära toodud tagastatav kaup koos tellimuse numbriga ning tagastamise põhjus. Samuti tuleb kirja lõppu lisada kontaktandmed: ees- ja perekonnanimi ning konto number, kuhu tagastamisele kuuluva toote summa kantakse. Tagastatud kauba eest tasub AS Gastrolink hiljemalt 30päeva jooksul peale kauba meiepoolset kontrollimist.